Lek.dent.Marek Kowalczyk

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłem na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Leczenie to moja pasja!
Moją specjalnością jest atraumatyczne (bezbolesne), wielospecjalistyczne, leczenie kanałowe z użyciem lasera(LAEBA) pod dużym powiększeniem (mikroskop) w połączeniu z cyfrową stomatologią i laseroterapią.
W tej dziedzinie doskonalę się od 2013r.
Najważniejszym dobrem jest dla mnie Pacjent i jego zdrowie, a stomatologia to moja pasja. Bardzo dużą uwagę przykładam do diagnostyki, profilaktyki, samego procesu leczenia oraz opieki pozabiegowej.

W praktyce leczę tylko pod mikroskopem(leczenie po raz pierwszy oraz ponowne leczenie kanałowe tzw. re-endo), usuwamy złamane narzędzia kanałowe, usuwamy wkłady koronowo-korzeniowe, leczymy tunelowo przez korony protetyczne oraz wykonujemy zabiegi mikrochirurgiczne.
Wykonuję też zaawansowaną cyfrową protetykę(bez użycia wycisków), chirurgię stomatologiczną(ekstrakcje, mikrochirurgia, augmentacje, sinus lift), zabiegi z dziedziny implantologii wspomaganej laserem, również pod powiększeniem.
Pasjonat laserów, członek WCLI od 2023r.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zgodnie z jego priorytetami i oczekiwaniami.
W trosce o zdrowie pacjentów każdy zabieg przeprowadzamy w miłej, komfortowej atmosferze.

Prywatnie fan motoryzacji, poszukiwacz nowych(i zaginionych!) technologii, szczęśliwy Tata i Mąż.

 

Lek.dent. Paulina Mączyńska(Nowak)

Ukończyłam studia stomatologiczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Zajmuję się procedurami z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej (w tym leczenie w sedacji podtlenkiem azotu czyli “gazem rozweselającym”) oraz protetyki stomatologicznej. Codziennie staram się zdobywać nową wiedzę i poszerzać swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach. Indywidualnie i z zaangażowaniem podchodzę do każdego pacjenta. Pacjenci będąc na fotelu czują się komfortowo oraz bezpiecznie.

Uwielbiam podróżować i pyszne jedzenie.

 

Lek.dent. Zuzanna Chodyń

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.
Tym co najbardziej interesuje mnie w pracy jest stomatologia zachowawcza, protetyka oraz stomatologia estetyczna.
Aktualnie zajmuję się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i stomatologią dziecięcą.
Zależy mi na profesjonalnym, a także pełnym zaangażowania i życzliwości podejściu do potrzeb moich Pacjentów. Uśmiech każdego z nich daje mi największą satysfakcję z wykonywanej pracy.
Prywatnie jestem wielką fanką Formuły 1, pasjonatką podróży małych i dużych oraz koncertów.

Lek.dent. Anna Rysińska

Ukończyłam Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatologia to moja pasja.
Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży. Jestem cierpliwa, do każdej osoby podchodzę indywidualnie i zawsze staram się znaleźć najlepszy sposób leczenia dla każdego pacjenta.
Poza zawodem uwielbiam teatr, dobre kryminały i narciarstwo. Kocham podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie, lokalną kuchnię i motoryzację.

Lek.dent. Paulina Gulatowska

Opis w przygotowaniu 😉

 

Dypl. Higienistka Agata Sierpińska

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna, opiekun pacjenta oraz licencjonowany kosmetolog.
Swoją prace wykonuje sumiennie, dokładnie i z pełnym zaangażowaniem. Spełniam się w pracy z ludźmi, a do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie.
Fanka kryminałów i thrillerów z zaskakującym zakończeniem. Lubię jeździć na rowerze oraz rolkach. Moją pasją są podróże, poznawanie innych kultur oraz egzotycznych kuchni.

Dypl. Higienistka Jola Widulińska (Bydgowska)

Wesoła, energiczna, uśmiechnięta, ciepła. Posiadam 13-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Komfort pacjenta oraz satysfakcja z pracy są dla mnie na pierwszym miejscu. Troszczę się o dobre samopoczucie pacjenta od momentu jego wejścia do gabinetu aż do jego opuszczenia. Jestem energiczną, pozytywną i zaangażowaną w pracę osobą. W wolnym czasie lubię kontakt z naturą, ryby i grzyby nie są mi obce

Dypl. Higienistka Aleksandra Marczyk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz technik żywienia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. W swojej pracy staram się dawać z siebie wszystko, uwielbiam kontakt z ludźmi i sprawianie aby wizyty w gabinetach były przyjemne. Jestem osobą energiczna, zawsze uśmiechniętą, która zadaje dużo pytań i dzięki temu poszerza swoją wiedzę. Poza pracą lubię czytać książki i spędzać czas z rodziną. Jestem tutaj bo praca z pacjentem to dla mnie nie tylko obowiązek a przede wszystkim przyjemność.

 

Rejestratorka Anna Różańska

Opis w przygotowaniu 😉

Nasz zespół