Przedstawiamy naszych lekarzy oraz pozostałych członków zespołu Estefill.

Lek.dent.Maria Czajka

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.
Tym co najbardziej interesuje mnie w pracy jest chirurgia, protetyka, medycyna oraz stomatologia estetyczna. W tych dziedzinach rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach,kursach,zjazdach.
W gabinecie zajmuję się przede wszystkim kompleksową rekonstrukcją zgryzu skupiając swoją uwagę zarówno na funkcjonalności jak i ostatecznym efekcie estetycznym, który jak wiadomo w dzisiejszych czasach ma duże znaczenie.
W swoją pracę wkładam 100 procent zaangażowania, a do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i zająć się jego problemem od początku do końca. Wiem że każda osoba ma inne priorytety i oczekiwania odwiedzając gabinet stąd zawsze staram się je uwzględnić w planie leczenia. Mam też świadomość jak stresująca dla wielu osób jest wizyta u stomatologa w związku z czym staram się zmienić to podejście i zawsze dbam o komfortową i miłą atmosferę.
Na co dzień żyję sportem, wszelkiego rodzaju – zaczynając od fitnessu, po drodze mijając crossfit oraz wiele innych aktywności, przechodząc w końcu do biegów OCR. Kocham podróżować jak też w samotności przeczytać ciekawą książkę. Stale pogłębiam swoją wiedzę w rozmaitych dziedzinach. Trochę jak w pracy – nie skupiam się na jednym obszarze życia, uwielbiam poznawać różne jego aspekty.

 

Lek.dent. Edyta Mularzuk

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym Tym co najbardziej interesuje mnie w pracy jest stomatologia zachowawcza i ortodoncja. W tych dziedzinach rozwijam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Aktualnie zajmuję się przede wszystkim stomatologia zachowawczą i stomatologia dziecięcą. W swoją pracę wkładam 100 procent zaangażowania, a do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie rozpatrując każdy przypadek wielowymiarowo, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie pozwalające osiągnąć zadowalające efekty.
Prywatnie uwielbiam wszelkie sporty wodne oraz Yogę.

Lek.dent. lek.med. Michał Zmorzyński

Jestem specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej. Po ukończeniu kierunku stomatologicznego w 2004 r. rozpocząłem pracę w klinice chirurgii czaszkowo-szczękowo-twarzowej, chirurgii jamy ustnej i implantologii WUM, jednocześnie godząc pracę kliniczną z końcowymi latami studiów na kierunku lekarskim. Obecnie w swojej pracy klinicznej skupiam się na chirurgii ortognatycznej i implantologii, a w szczególności na wykorzystaniu technik grafiki komputerowej w planowaniu zabiegów. Szczególny obszar zainteresowań stanowią dla mnie zabiegi z zakresu odbudowy tkanek miękkich i twardych. Jestem także wykładowcą Centrum Edukacji Osstem Polska.

Lek.dent. Anna Rysińska

Ukończyłam Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatologia to moja pasja. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży. Jestem cierpliwa, do każdej osoby podchodzę indywidualnie i zawsze staram się znaleźć najlepszy sposób leczenia dla każdego pacjenta.
Poza zawodem uwielbiam teatr, dobre kryminały i narciarstwo. Kocham podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie, lokalną kuchnię i motoryzację.

Sofiia Karakulova – asystentka stomatologiczna

Skończyłam policealną szkołę medyczną na kierunku „asystent stomatologa” z dobrymi wynikami. Od 2 lat asystuję lekarzom różnych specjalizacji. Jestem osobą kreatywną, gram na skrzypcach i fortepianie. W wolnym czasie uwielbiam malować, spędzać czas z rodziną i gotować. Aktualnie jestem studentką „Wyższej szkoły informatyki stosowanej i zarządzania” na kierunku „Bussines leadership”. Biegle posługuję się językiem rosyjskim, ukraińskim oraz polskim.

 

Ewelina Woźniak – rejestratorka

Pochodzę z Lublina, do którego zawsze chętnie wracam.
W 2015 r. ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku Finanse i rachunkowość.
W 2020 r. odbyłam szkolenie dla rejestratorek medycznych.
W pracy stawiam na dokładność i cierpliwość.
Zawsze staram się wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów.
W wolnym czasie lubię czytać kryminały i thrillery. Uwielbiam jedzenie i podróże.

Nasz zespół