Lek.dent.Marek Kowalczyk

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłem na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Leczenie to moja pasja!
Moją specjalnością jest atraumatyczne (bezbolesne), wielospecjalistyczne, leczenie kanałowe pod dużym powiększeniem (mikroskop) w połączeniu z cyfrową stomatologią i laseroterapią.
W tej dziedzinie doskonalę się od 2013r.
Najważniejszym dobrem jest dla mnie Pacjent i jego zdrowie, a stomatologia to moja pasja. Bardzo dużą uwagę przykładam do diagnostyki, profilaktyki, samego procesu leczenia oraz opieki pozabiegowej.

W praktyce leczę tylko pod mikroskopem(leczenie po raz pierwszy oraz ponowne leczenie kanałowe tzw. re-endo), usuwamy złamane narzędzia kanałowe, usuwamy wkłady koronowo-korzeniowe, leczymy tunelowo przez korony protetyczne oraz wykonujemy zabiegi mikrochirurgiczne.
Wykonuję też zaawansowaną cyfrową protetykę(bez użycia wycisków), chirurgię stomatologiczną(ekstrakcje, mikrochirurgia, augmentacje, sinus lift), zabiegi z dziedziny implantologii również pod powiększeniem.
Pasjonat laserów.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zgodnie z jego priorytetami i oczekiwaniami.
W trosce o zdrowie pacjentów każdy zabieg przeprowadzamy w miłej, komfortowej atmosferze.

Prywatnie fan motoryzacji, poszukiwacz nowych(i zaginionych!) technologii, szczęśliwy Tata i Mąż.

 

Lek.dent. Paulina Nowak

 
Ukończyłam studia stomatologiczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Zajmuję się procedurami z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej (w tym leczenie w sedacji podtlenkiem azotu czyli “gazem rozweselającym”) oraz protetyki stomatologicznej. Codziennie staram się zdobywać nową wiedzę i poszerzać swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach. Indywidualnie i z zaangażowaniem podchodzę do każdego pacjenta. Pacjenci będąc na fotelu czują się komfortowo oraz bezpiecznie.

Uwielbiam podróżować i pyszne jedzenie.

 

Lek.dent. Zuzanna Chodyń

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.
Tym co najbardziej interesuje mnie w pracy jest stomatologia zachowawcza, protetyka oraz stomatologia estetyczna.
Aktualnie zajmuję się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i stomatologią dziecięcą.
Zależy mi na profesjonalnym, a także pełnym zaangażowania i życzliwości podejściu do potrzeb moich Pacjentów. Uśmiech każdego z nich daje mi największą satysfakcję z wykonywanej pracy.
Prywatnie jestem wielką fanką Formuły 1, pasjonatką podróży małych i dużych oraz koncertów.
 

Lek.dent. Edyta Mularzuk

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym Tym co najbardziej interesuje mnie w pracy jest stomatologia zachowawcza i ortodoncja. W tych dziedzinach rozwijam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Aktualnie zajmuję się przede wszystkim stomatologia zachowawczą i stomatologia dziecięcą. W swoją pracę wkładam 100 procent zaangażowania, a do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie rozpatrując każdy przypadek wielowymiarowo, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie pozwalające osiągnąć zadowalające efekty.
Prywatnie uwielbiam wszelkie sporty wodne oraz Yogę.

 

Lek.dent. Karolina Fritz

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W
codziennej pracy zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą i stomatologią
dziecięcą. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Dbam o komfortową,
bezstresową atmosferę podczas wizyty. Rozwijam swoje zainteresowania w
kierunku stomatologii estetycznej i cyfrowej. Interesuję się kulturą i sztuką, uczę
się grać na pianinie oraz produkować własne utwory.

 

Lek.dent. Anna Rysińska

Ukończyłam Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatologia to moja pasja. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży. Jestem cierpliwa, do każdej osoby podchodzę indywidualnie i zawsze staram się znaleźć najlepszy sposób leczenia dla każdego pacjenta.
Poza zawodem uwielbiam teatr, dobre kryminały i narciarstwo. Kocham podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie, lokalną kuchnię i motoryzację.

Dypl. Higienistka Agata Sierpińska

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna, opiekun pacjenta oraz licencjonowany kosmetolog.
Swoją prace wykonuje sumiennie, dokładnie i z pełnym zaangażowaniem. Spełniam się w pracy z ludźmi, a do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie.
Fanka kryminałów i thrillerów z zaskakującym zakończeniem. Lubię jeździć na rowerze oraz rolkach. Moją pasją są podróże, poznawanie innych kultur oraz egzotycznych kuchni.

 

Nasz zespół