Implantologia

Jest to dział protetyki który zajmuje się stosowaniem stałych uzupełnień opartych na wszczepach śródkostnych. Ponieważ dziedzina ta wciąż posuwa się do przodu warto znaleźć osobę która podażą z duchem czasu i stosuje najnowsze metody pracy oraz najlepsze i najbardziej nowoczesne materiały. Jest to o tyle istotne ze sposób produkcji implantów, ich struktura i budowa wpływają na biozgodność oraz tempo wgajania się. Nasz implantolog korzysta z wiodących systemów dzięki czemu uzyskujemy maksymalna skuteczność wgajania i stabilizacji implantu.

Zadzwoń i zapisz się na wizytę już dziś!

+48 517 498 200

U pacjentów, u których stwierdza się niewielka ilość kości, występują duże problemy z implantacja, jednak po dogłębnym badaniu i odpowiednim planie leczenia przy zastosowaniu materiałów kosciozastępczych jesteśmy w stanie osiągnąć sukces. Ponadto proces gojenia wspomagamy przy użyciu PRF co znacznie przyspiesza regeneracje i zmniejsza dolegliwości pozabiegowe.

Oferujemy także protezy wsparte na implantach, jednak o możliwości ich zastosowania warto rozmawiać na miejscu z chirurgiem, który wytłumaczy czy i dlaczego dana forma leczenia jest wskazana.

W gabinecie stosujemy niekiedy tzw. implantacje natychmiastowa – od razu po usunięciu zęba zostaje wkręcony implant. Jest to jedna z najnowocześniejszych metod. Jej zastosowanie wymaga spełnienia pewnych kryteriów, które warto omówić przed zabiegiem.

Implantologia – szczegółowe informacje

O stan jamy ustnej i uzębienia dbamy nie tylko ze względów zdrowotnych, ale również estetycznych. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na rosnącą popularność jaką cieszą się implanty. W przypadku utraty zęba, niezależnie od jej przyczyny, warto rozważyć właśnie implanty zębowe. Warszawa Targówek i nasz gabinet to jedno z miejsc, gdzie pacjenci mogą korzystać z nowoczesnych i przede wszystkim trwałych rozwiązań w tym zakresie.

Implanty zębowe- Warszawa Targówek- dlaczego Estefill?

U nas na Targówku gwarantujemy odpowiednio dobrane i wszczepione implanty zębowe. Posłużą nie tylko przez długie lata, ale także zapewnią estetyczny wygląd i znacznie większy komfort niż standardowa proteza. Przekłada się to na rangę roli jaką odgrywa wybór placówki, w której zakłada się implanty zębowe. Warszawa Targówek i nasz gabinet to kompleksowa opieka, która zaowocuje pięknym, pełnym uśmiechem. To sprawia, że decydując się na implanty zębowe, Warszawa Targówek i Estefill będą dobrym kierunkiem!

Należy również zaznaczyć, że odbudowa uzębienia nie musi wiązać się z rozciągnięciem w czasie procesu, w trakcie którego wszczepiane są implanty zębowe. Warszawa Targówek i Estefill to jedna z lokalizacji, gdzie przy sprzyjających warunkach w jamie ustnej możliwe jest jednowizytowe przeprowadzenie całej procedury.

Zapraszamy na konsultacje celem przedstawienia optymalnego pod względem finansowym i funkcjonalnym planu leczenia.